V Ostrohu jsme sahali po bodu.

V neděli jsme zajížděli na led vedoucího Uherského Ostrohu. Domáci se ujali vedení už v 2. minutě zásluhou Davida Rauše – 1:0. Velké hřiště místního stadionu nám dělali problémy. Domácí měli lepší pohyb a v první třetině nás v podstatě nepustili do žádné šance.

Druhá třetina začala jako ta první, hned v úvodu se prosadili domácí. Jakubčíka překonal Lukáš Zalubil – 2:0. V 29. minutě se prosadil Stránský – 3:0. Naše mužstvo ukázalo velkou bojovnost a houževnatost. Tříbrankový náskok soupeře nás nezlomil. V 32. minutě vystřelil Nevřela a jeho střelu za záda brankáře tečoval Přibyl – 3:1. Gól březinské hráče nakopl a dál byli Ostrožanům rovnoceným soupeřem.

Půl minuty po začátku třetí třetiny překonal po přihrávce Bočka domácího brankáře Dupljaku – 3:2. Dvoubrankový náskok vrátil domácím v 47. minutě Mika – 4:2. V 53. minutě využil přesilovou hru Kozel, který prostřelil vše co mu stálo v cestě – 4:3. Velkou šanci na vyrovnání měl minutu a půl před koncem Boček, který ujel obraně, položil si brankáře, ale puk se mu nepovedlo dostatečně zvednout. Ve snaze o vyrovnání jsme pokračovali také ve hře bez brankáře. Dvě vteřiny před koncem měl velkou šanci Pokorný. Domácí jednobrankový náskok ubránili.

Na ledě vedoucího celku tabulky jsme od bodového zisku nebyli daleko. Hráči předvedli velkou bojovnost a nepoložil je ani tří brankový náskok soupeře. Zlepšující herní projev bude potřeba příští týden potvrdit třemi body proti před poslenímu Brumovu-Bylnici.

 

Hokej Uherský Ostroh – TJ Sokol Březina  – 4:3

Třetiny: 1:0, 2:1, 1:2

Branky: 2. Rauš D. ( Stránský), 21. Zalubil L. (Žabčík, Mika), 29. Stránský (Ševčík, Flora Pavel) 47. Mika (Rauš D.) – 32. Přibyl (Nevřela, Sedláček), 41. Dupljaku (Boček J.), 53. Kozel ( Sedláček, Pokorný).

Sestava Uherský Ostroh:  Valúch (Lekeš) – Kučera, Žabčík, Rauš D., Ševčík, Andrýsek, Stuchlík, Vaněk, Mika, Galuška V., Zalubil L., Galuška L., Flora Pavel, Stránský, Beneš, Zalubil J., Machálek – Flora Petr, Rauš M

Sestava Březina: Jakubčík (Hynšt) – Pokorný, Švejda, Sedláček (A), Cívka, Štěrba, Jirůšek, Vlček – Buhaj, Boček J. (A), Hroudný, Kozel (C), Dupljaku, Kousalík, Přibyl, Nevřela, Malíř

Rozhodčí: Kovarčík – Goňa, Jurčík. Vyloučení: 7:8. Využití: 1:1. Oslabení: 0:0. Diváci: 450. Střely: 29:17.

1 komentář

  1. Velká pochvala od diváků za Uh.Ostroh.. Konečně snad jsme tu nováčkovskou/Nováčkovskou-smích?/ dań přemohli…

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*


3 × 1 =