Brumovu jsme nasázeli 14 branek.

V posledním kole první poloviny základní části jsme na domácím ledu přivítali mužstvo z dalekého Brumova-Bylnice. Trenér Křivinka měl pro toto utkání k dispozici téměř nejsilnější možnou sestavu. Soupeř se v tabulce nacházel na 13. místě s jednobodovou ztrátou na náš tým.

Hned od začátku jsme na soupeře vletěli a vypracovali si několik šancí. Brumovští hrozili hlavně z protiútoků, když se do útočení zapojovali i naši obránci a nestíhali se vracet. V 9. minutě otevřel skóre Dupljaku – 1:0. Druhou branku přidává v početní výhodě Vlček, který si sjel mezi kruhy, odkud propálil brankáře – 2:0. O minutu později se skvěle uvolnil Švejda a nikým nehlídaný překonává Zuba v brance hostů – 3:0.

Ve druhé třetině pokračujeme v nastaveném trendu hry. Dostáváme soupeře pod tlak a  vytváříme si brankové příležitosti. V 25. minutě se prosazuje Boček – 4:0. V téže minutě zvyšuje již na 5:0 Hroudný. V 29. minutě hrajeme po faulu hostujícího hráče přesilovou hru, přichází však chyba a hostující Holba jede sám na Jakubčíka, kterého překonává – 5:1. Jakubčíka v brance střídá za rozhodnutého stavu Hynšt. Do hry se dostávají i původně náhradnící Přibyl a Drahovzal. Ve stejné přesilovce zvyšuje na 6:1 Nevřela. O minutu později se prosazuje kapitán Kozel – 7:1. Druhou třetinu uzavírají dvě branky v rozmezí 20 vteřin. Nejprve se prosadil Cívka, poté Hroudný – 9:1. Hostující brnakář Zubo toho má dost a přenechává místo v brance Tkadlecovi. Do konce druhé třetiny se již skóre nemění.

Desátou branku vsítil Nováček – 10:1. Jedenáctou branku přidává krátce po konci přesilové hry nikým nehlídaný Štěrba – 11:1. V 52. minutě vyráží brankář hostů Nováčkovu střelu k Přibylovi a ten bez problému doráží do sítě – 12:1. Skóre na konečných 14:1 upravuje dvěmi branky Boček, který se v utkání prosadil celkem čtyřikrát.

Hráči v utkání předvedli výborný ofenzivní výkon. Na soupeřovu branku jsme vyslali celkem 53 střel. Pochvalu si hráči zaslouží také za disciplinovanost. V celém utkání jsme byli vyloučeni pouze třikrát. Jednou se navíc jednalo o vyloučení za příliš mnoho hráčů na ledě. Příští týden nás opět ve Vyškově čeká Břeclav, kterou jsme v prvním kole porazili 4:3 po prodloužení.

 

TJ Sokol Březina – HC Brumov-Bylnice – 14:1

Třetiny: 3:0, 6:1, 5:0

Branky: 9. Dupljaku (Kousalík, Sedláček), 12. Vlček (Dupljaku, Kousalík), 13. Švejda (Pokorný), 25. Boček J. (Buhaj, Pokorný), 25. Hroudný (Pokorný), 30. Nevřela, 31. Kozel (Kousalík, Dupljaku) 36. Cívka (Nováček, Kozel), 36. Boček J., (Pokorný), 43. Nováček, 46. Štěrba (Cívka, Vlček), 52. Přibyl (Nováček), 54. Boček J., 54. Boček J. (Pokorný) – 30. Holba (Lysák T.)

Sestava Březina:  Jakubčík, od 30. Hynšt – Pokorný, Švejda, Sedláček (A), Vlček, Štěrba, Cívka – Buhaj, Boček J. (A), Hroudný, Kozel (C), Dupljaku, Kousalík, Nováček, Nevřela, Dvořák, Drahovzal, Přibyl

Sestava Brumov-Bylnice: Zubo, od 35. Tkadlec – Lysák M., Lysák T., Mikoviny, Karšay – Bůbela, Tulpa T. st., Častulík, Holík, Bumbál, Imeri, Bublák, Lysák L., Tulpa T. ml, Holba, Vaněk (C)

Rozhodčí: Maťašovský – Bernard, Viskot. Vyloučení: 3:9 navíc Holík (Brumov) 10 min. OT. Využití: 2:0. Oslabení: 1:1. Diváci: 190. Střely: 53:17.

Ostatní zápasy:

HC Lvi Břeclav – SHKM Hodonín 4:7

HC Spartak Velká Bíteš – Hokej Uherský Ostroh 4:2

HC Štika Rosice – HHK Velké Meziříčí 1:7

SKMB Boskovice – HC Uherské Hradiště 5:1

Dynamiters Blansko HK – HC Spartak Uherský Brod 2:4

HC Uničov – HK Kroměříž

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*


2 × 2 =