Uherské Hradiště nám dalo bůra.

TJ Sokol Březina – HC Uherské Hradiště 2:5

Třetiny: 1:2, 0:2, 1:1

Branky: 16. Boček J (Cívka, Pokorný), 50. Kousalík (Dupljaku , Burian) – 12. Nohál (Kotačka), 15. Tischer, 21. Kotačka (Tischer), 33. Nohál (Červenka), 57. Burša (Nohál )

Sestava Březina: Jakubčík, od 15. Hynšt – Pokorný, Cívka, Sedláček (A), Vlček, Štěrba, Burian, Křípal – Buhaj, Boček J (A), Hroudný, Kozel (C), Dupljaku, Kousalík, Boček M, Dvořák, Malíř, Nevřela

Sestava Uherské Hradiště: Kubík (Oharek) – Hrabec, Kojecký, Tischer, Fridrich, Lišaník, Lažek (A) – Větříšek, Forman, Burša, Kotačka (A), Nohál, Krátký, Pavlůsek, Kršjak, Červenka (C), Šrenk

Rozhodčí: Kohoutek, Reich – Paulík, Strýček. Vyloučení: 12:14 navíc Kozel OT, Sedláček OT + TH. Využití: 1:1. Oslabení: 0:0. Diváci: 350. Střely: 50:30

2 Komentáře

1. Hrozně by mě zajimalo v jaké sestavě hrálo Uherské hradiště doma proti Blansku a PROTI NÁM ..A zda byla kontrolována a v pořádku nominace hráčů Uh. Hradiště proti nám,doma.. Hráči hrající ve žlutých helmách,bílé a modré /zraněný hráč na konci zápasu..
    Děkuji za odpověď

• Uherské Hradiště hrálo proti Blansku v naprosto identické sestavě. Hrál také hráč, který byl u nás na konci zápasu zraněn. V této soutěži není povinností mít helmy stejné barvy, takže že někdo měl žlutou, někdo bílou a někdo modrou bylo v pořádku.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

four − one =