Poslední domácí zápas skončil vysokou porážkou.

V posledním domácím utkání sezóny přivítala Březina na vyškovském stadionu třetí tým tabulky. Trenér Křivinka měl pro utkání k dispozici pouze 13 hráčů do pole – 2 obrany a 3 útoky.

Do utkání vstoupil lépe favorit z Uherského Ostrohu. Lépe bruslil a vytvářel si jednu šanci za druhou. V první části hry vyslal na Jakubčíka celkem 20 puků, oproti tomu domácí ohrozili brankáře hostů jen čtyřikrát. V polovině třetiny se soupeř mohl radovat z prvního a jediného gólu v první třetině.

Obraz hry byl nadále podobný. Soupeř dokázal v prostřední části vstřelit 3 branky. Po druhé třetině byl tedy stav 0:4. Ve 42. minutě byl při zákroku zraněn brankář Jakubčík, který v utkání nemohl pokračovat dále, a tak do branky musel náhradní brankář Hynšt. Jakubčík inkasoval 5 branek a při střídání měl na svém kontě 40 úspěšných zákroků. Hynšt ve zbytku třetiny kryl 11 soupeřových pokusů a dvakrát vytahoval puk ze sítě. Uherský Ostroh ve Vyškově zvítězil 7:0

TJ Sokol Březina – Hokej Uherský Ostroh 0:7

Třetiny: 0:1, 0:3, 0:3

Branky: 12. Nevídal (Stránský, Flora Pe.), 21. Mika (Stránský), 30. Galuška V. (Žabčík), 40. Stránský (Galuška L., Flora Pe.), 42. Galuška L. (Flora Pa.), 52. Stránský (Galuška L., Flora Pa.), 57. Beneš (Flora Pe., Zalubil)

Sestava Březina: Jakubčík, od 42. Hynšt – Pokorný, Švejda, Štěrba, Foral – Buhaj, Kousalík, Hroudný, Kozel (C), Dupljaku, Nováček, Ondráček, Nevřela, Malíř

Sestava Uherský Ostroh: Valúch (Lekeš) – Stuchlík, Maršálek, Kučera, Žabčík, Rauš D., Nevídal – Zalubil J., Beneš, Galuška V., Stránský, Rauš M., Machálek, Flora Pe., Mika, Galuška L., Flora Pa., Hendrych

Rozhodčí: Šiška – Goňa, Šobáň. Vyloučení: 8:6. Využití: 0:1. Oslabení: 0:2. Diváci: 204. Střely: 27:58