Končí Nováček a další 3 hráči z loňského kádru.

V letošní sezóně v březinském dresu neuvidíte 4 hráče, kteří byli na soupisce loni. Nejvýraznější postavou z nich byl Filip Nováček, který odehrál 17 zápasů a zaznamenal 14 kanadských bodů za 7 branek a stejný počet asistencí. Bohužel obdržel také 178 trestných minut a stal se nejtrestanějším hráčem celé soutěže. Třikrát byl dokonce potrestán disciplinární komisí. Jeho disciplína je důvodem konce v našem klubu.

V bráně příští rok neuvidíte Davida Holuba, který odchytal jen 3 zápasy. Více mu nedovolilo studium a Erasmus v Norsku. Více odehraných zápasů z pracovních důvodů neodehráli ani Jakub Máša a Antonín Přibyl. Oba dva v týmu také pokračovat nebudou.

Z hostování se naopak vrací obránce Lukáš Jirůšek a útočník Jiří Čtvrtníček. Do přípravy, která startuje už za týden se zapojí také několik nových hráčů. O jejich případném angažmá v mužstvu Vás budeme informovat později.

Hráči, kteří budou hrát za Březinu i v sezóně 2019/2020:

Brankáři: Patrik Jakubčík, Jiří Hynšt

Obránci: Tomáš Štěrba, Dominik Cívka, David Vlček, Miroslav Boček, David Sedláček, Jan Burian, Roman Foral, Jan Švejda, Petr Pokorný, Milan Křípal, Lukáš Jirůšek

Útočníci: Adam Kozel, Tomáš Buhaj, Daniel Hroudný, Radek Drahovzal, Radek Nevřela, Filip Ondráček, Liridon Dupljaku, Marek Kousalík, Jan Boček, Jan Malíř, Filip Dvořák, Jan Konečný, Patrik Říčka, Filip Roubal, Jiří Čtvrtníček

3 Komentáře

  1. Pavle a Milane my chodíme na HOKEJ!! Pokud máte málo adrenalínu tak místo zimáku se třeba zajděte v sobotu kolem půlnoci projít po Bratislavské nebo Cejlu..
    Je fakt ,že Nováčka škoda je šikovný a mě os. to taky s..e.Třeba se tímto trestem naučí ovládat..Hokej je kolektivní sport a není možné aby svým chováním snažení ostatních ničil…….Zdar, pěkný den a nic ve zlém J.B.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


three × 3 =