Odveta proti Iskře vítězná.

První vzájemné utkání na Slovensku skončilo vysokou výhrou domácích 8:2. Březina se snahou vrátit soupeři porážku, vstoupila do utkání aktivně a vypracovala si během první třetiny několik šancí, někdy i s označením tutová. Žádná ze šancí se neujala, a tak z ojedinělé šance udeřil soupeř a šel do kabin s jednobrankovým vedením. Ve druhé třetině nás poprvé do vedení dostal gól Cívky, hosté však minutu poté opět srovnali. Na další gól Václavíka už hosté nezareagovali a od této chvíle pálili ostrými pouze domácí. Sokol o výsledku utkání rozhodl v prvních třech minutách závěrečného dějství, když rozvlnil síť za hostujícím brankářem hned třikrát. Poté se již utkání pouze dohrávalo. Domácí přidali dalších pět branek a tím uzavřeli účet utkání. Příští týden nás na domácím ledě v generálce na ligu čeká tým HC Masaryk University, hrající nově vzniklou Univerzitní ligu ledního hokeje.

TJ Sokol Březina – HK Iskra Partizánske 10:2

Třetiny: 0:1, 3:1, 7:0

Branky: 24. Weiss (Křípal, Malíř), 28. Cívka (Křípal), 32. Václavík (Hroudný), 42. Dvořák (Ondráček, Račický), 43. Byrtus (Kousalík), 44. Václavík (Hroudný, Švejda), 53. Václavík (Račický, Kozel), 55. Pokorný (Kousalík, Byrtus), 58. Ondráček (Pokorný, Kozel), 59. Křípal (Malíř, Vlček) – 16. Klopan (Peniaška, Ondruš), 29. Gašparovič (Cvejn, Klopan)

Sestava Březina: Vystavěl (Hynšt) – Pokorný, Švejda, Beutl, Vlček, Štěrba, Cívka, Branžovský – Hroudný, Václavík, Kozel, Račický, Dvořák, Ondráček, Byrtus, Jarolím, Kozel, Weiss, Malíř, Křípal

Sestava Partizánske: Chrenko – Grman, Paduch, Klopan, Dusička, Otto, Ondruška J., Onduš, Cvejn, Struhar, Lunter, Ondruška P., Gašparovič, Tvrdík, Káčer, Peniaška

Vyloučení: 3:7 navíc Gašparovič (Partizánske) 10 min. OT. Využití: 3:0. Oslabení: 1:0. Diváci: 100.

Radko Křivinka: bude doplněno.