Střelecká impotence a laciné inkasované branky nás stály lepší výsledek.

V prvním utkání druhé poloviny soutěže přivítala Březina druhý tým tabulky z Uherského Ostrohu. Fakt že hrál druhý s posledním nebyl vůbec vidět. Domácí byli rovnoceným, ne-li lepším týmem. Pod vedením nových trenérů se herní výkon mužstva zvedá nahoru. Bohužel chybí štestí v koncovce. Měli jsme několik slibných situací včetně trestného střelení, ale ani to k brance nevedlo. Ostrožané vstřelili čtyři branky po našich chybách v obraně. Naši jedinou branku vstřelil stejně jako v minulém kole Nováček. Produktivita týmu je bohužel tristní, za poslední dva zápasy jsme z 83 střel vstřelili pouhé dvě branky. Střeleckou smůlu se budeme snažit netradičně ve čtvrtek na ledě velkého překvapení letošní sezóny, týmu HC Štika Rosice.

TJ Sokol Březina – Hokej Uherský Ostroh 1:5

Branky: 41. Nováček (Dupljaku, Cívka) – 4. Galuška V. (Stránský), 15. Mika (Antonovič, Žabčík), 26. Beneš (Zalubil J.), 39. Rauš D. (Zalubil L.), 55. Flora (Rauš D., Nevídal)

Sestava Březina: Jakubčík (Hynšt) – Pokorný, Švejda, Cívka, Beutl, Boček M., Štěrba – Beneš, Boček (A), Hroudný, Kozel (C), Dupljaku, Nováček, Václavík, Kousalík, Jarolím

Sestava Uherský Ostroh: Šurý (Lekeš) – Vaněk, Žabčík, Rauš D., Nevídal, Kučera, Andrýsek.- Mika, Galuška V., Antonovič, Stránský, Zalubil L., Flora Petr., Rauš M., Zalubil J., Beneš, Juračka, Hendrych