Dobří holubi se vracejí. Vítáme zpět v týmu 4 hráče, kteří již březinský dres oblékali a k tomu jednoho nováčka.

Dnes oficiálně začíná nový ročník Okresního přeboru. Náš tým má v prvním kole volný los. Do soutěže vstoupíme až příští týden proti Rájci-Jestřebí. Nastal tak pravý čas představit vám podobu kádru, se kterým do sezóny nastoupíme.

Obránce Jan Švejda, který nás posílil v průběhu loňské sezóny po konci v druholigovém Velkém Meziříčí, zamířil za další druholigovou štací, tentokrát do Hodonína. V kariéře již nebude dále pokračovat útočník Radek Drahovzal, který v dresu Březiny odehrál za 23 sezón celkem 307 utkání, ve kterých vstřelil 122 branek.

Co se týče posílení kádru, zde lze většinu příchodů shrnout slovy dobří holubi se vracejí. Dres se Sokolem na hrudi opět obleče obránce David Sedláček a útočníci Jan Boček, Tomáš Buhaj a Daniel Hroudný. Všechny si můžete pamatovat ze sezón, kdy jsme působili v krajské lize. Všichni 4 hráli v minulém roce shodně za Techniku Brno, se kterou vyhráli krajskou ligu a následně úspěšně zvládli i baráž o postup do druhé ligy. Jediným skutečným nováčkem v týmu tak bude někdejší mládežnický reprezentant, účastník mistrovství světa do 18 let a vítěz prestižního Hlinka Gretzky Cupu Marek Škvrně. Marek v poslední sezóně střídavě hrál druhou ligu za Velké Meziřící a univerzitní ligu za tým Masarykovy univerzity.

Soupiska pro sezónu 2023/2024:

Brankáři: Hynšt Jiří, Šťastný Michal

Obránci: Boček Miroslav, Branžovský David, Cívka Dominik, Foral Roman, Kousalík Petr, Vlček David, Sedláček David, Vojáček Filip

Útočníci: Boček Jan, Boháček Dominik, Boháček Jakub, Buhaj Tomáš, Byrtus Jakub, Hrazdil Jakub, Horák Oldřich, Hroudný Daniel, Konečný Jan, Kousalík Marek, Kozel Adam, Malíř Jan, Nováček Filip, Ondráček Filip, Ondráček Roman, Svoboda Martin, Šášek Jan, Škvrně Marek, Tallmayer Dominik, Vondruška Jan

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*


six + twenty =