Nová sezóna začíná.

V pondělí 3. října proběhl na zimním stadionu v Blansku předsezónní aktiv klubů OP Blansko. Nový ročník Okresního přeboru odstartuje o víkendu 29. – 30. 10. Pro novou sezónu byl zvolen nový výbor Okresního výkonného svazu, který bude soutěž řídit. Nejdříve to vypadalo, že se soutěž bude hrát jen v 7 účastnících. Nakonec však výbor přihlášku Zastávky přijal a soutěže se zúčastní stejných 8 mužstev jako loni. V základní části by měl každý tým odehrát 14 utkání. Následně první čtyři odehrají play-off skládající se ze dvou semifinálových utkání a jednoho finálového utkání, respektive utkání o třetí místo. Týmy z druhé poloviny tabulky odehrají stejným systémem zápasy o konečné umístění.

Rozlosování soutěže zatím není známo, jakmile bude známo, tak ho ihned zveřejníme. Hráči se k prvnímu společnému tréninku na ledě sejdou v neděli 9. 10. na novém zimním stadionu v Moutnici. Složení hráčského kádru zveřejníme s dostatečným předstihem před prvním utkáním.

4 × five =