Dobře rozehraný zápas jsme k bodovému zisku nedotáhli. Zástavka rozhodla 15 vteřin před koncem.

TJ Sokol Březina – HC Zastávka 4:5

Branky: 8. Vondruška (Ondráček F.), 16. Šášek (Kousalík M.), 17. Ondráček F. (Svoboda, Drahovzal), 50. Vondruška (Hrazdil, Kousalík M.) – 5. Šedý (Lesonický), 42. Dvořák (TS), 45. Šedý (Fišer), 56. Mikule (Šedý), 60. Mikule (Šedý)

Sestava Březina: Šťastný (Hynšt) – Foral, Vlček, Kozel (C), Branžovský, Malíř, Cívka – Ondráček F., Svoboda, Šášek, Hrazdil, Kousalík M., Vondruška, Ondráček R., Boháček J., Drahovzal, Horák (A)

Sestava Zastávka: Ševčík – Fiala (C), Fišer, Huml, Dvořák (A) – Šedý (A), Lesonický, Partyka, Jambor, Mikule, Hep