Domácí premiéra nevyšla. Bíteši jsme podlehli 2:5.

TJ Sokol Březina – HC Spartak Velká Bíteš  2:5

Branky: 24. Malíř Jan (Kousalík Marek), 25. Nováček Filip – 33. Matěj Šidák (Adam Grman, Marcel Štěpánek), 35. Biolek Martin (Račický Tomáš), 49. Rosendorf Luboš (Grmela Jan, Matěj), 55. Šidák Adam (Grmela Jan, Šidák Matěj), 59. Florek Matěj (Biolek Martin, Račický Tomáš)

Sestava Březina:  Jakubčík (Hynšt) – Sedláček (A), Švejda, Štěrba, Vlček, Cívka, Máša, Křípal – Buhaj, Dvořák, Hroudný, Kozel (C), Nováček, Dupljaku, Malíř, Kousalík, Přibyl, Drahovzal

Sestava Velká Bíteš: Bartošek (Alexa) – Grman, Rosendorf (A), Šidák A., Novák, Trnka – Bednář, Biolek, Šidák M. (C), Michálek, Račický, Florek, Štěpánek, Grmela

Rozhodčí: Maťašovský – Chramosta, Olšar. Vyloučení: 10:4. Využití: 0:3. Oslabení: 0:0. Diváci: 166.

2 komentáře

1. Byl jsem se podívat na Váš tým. Máte dobré fanoušky, kteří umí uznat i faul svého týmu. Překvapilo mě kolik bylo „domácích fanoušků“. Trošku mě nepasuje počet diváků s celkovou kapacitou stadionu. Asi to bude tím, že byly otevřeny tři vchody a jen u jednoho se platilo vstupné. Konečně hokej po 12 letech ve VYŠKOVĚ !!!!!!!!!!!! Jen tak dál.

2. Bíteš si ten zápas v pohodě hlídala, i když prohrávala, bylo jasné, že góly přijdou. Navíc když jsme jim to ulehčili našimi vyloučeními. Tak snad poprvé za tři body v Rosicích …

five × 3 =