V Hodoníně jsme v souboji nováčku prohráli v prodloužení.

V neděli 23. 9. jsme zajíždeli ke druhému utkání sezóny do Hodonína. Duel s dalším nováčkem soutěže se hrál před vynikající diváckou návštěvou. Utkání sledovalo na hodonínském stadionu přes 600 diváků. Domácí Baník do utkání vstoupil aktivně. Měl herní i střeleckou převahu. Naše šance na bodový zisk držel dobře chytající Holub, na kterého letělo v utkání 40 střel. Jeho protějšek tolik práce neměl. Březinští hráči vyslali na branku Zollpriestera jen 16 pokusů. Druhou třetinu jsme hráli téměř celou v oslabení. Soupeř toho dokázal využít, v 26. a 30. minutě se prosadil vysoký útočník Janás. Po druhé třetině svítilo na světelné tabuli skóre 2:0 pro domácí Hodonín. Naše mužstvo nic nevzdalo a už po dvou minutách třetí třetiny snížil na jedno brankový rozdíl Liridon Dupljaku – 2:1. Už se zdálo, že domácí utkání dotáhnou do vítězného konce. V 59. minutě ve vlastním oslabení ujel obraně Jan Boček a vyrovnal na 2:2. V prodloužení vystřelil bod navíc domácím Kuba. I přes prohru jsme za bod získaný na hodonínském ledě rádi. Příští týden nás čekají hned dva zápasy. Nejprve v pátek doma hostíme po dvou kolech vedoucí Velkou Bíteš a v neděli jedeme do Rosic.

 

SHKM Hodonín – TJ Sokol Březina    3:2 po prodloužení

Třetiny: 0:0, 2:0, 0:2 – 1:0

Branky: 26. Janás (Peš, Kuba), 30. Janás (Peš, Kuba), 62. Kuba (Janás, Peš) – 42. Dupljaku (Buhaj), 59. Boček

Sestava Hodonín: Zollpriester (Hanáček) – Polesný, Rákoczy (A), Tomi, Lidák, Výmola, Crlík, Veselský – Kuba, Peš (A), Janás – Sajdl, Venclík, Kučera (C) – Chalupa, Jajcay, Sedlák – Novotný

Sestava Březina: Holub (Hynšt) – Sedláček (A), Švejda, Štěrba, Vlček, Cívka, Křípal – Buhaj, Boček (A), Dvořák, Kozel (C), Dupljaku, Nováček, Hroudný, Kousalík, Malíř

Rozhodčí: Goňa T. – Goňa L., Jurčík. Vyloučení: 11:15 navíc Hroudný 10 min. OT, Nováček 5 min. + OK. Využití: 2:0. Oslabení: 0:1. Střely na branku: 40:16. Diváci: 635.

 

Výsledky ostatních zápasů:

HC Spartak Velká Bíteš – HC Lvi Břeclav 12:4

HC Štika Rosice – HC Brumov-Bylnice 1:3

SKMB Boskovice – HC Spartak Uherský Brod 5:4

HC Uherské Hradiště – HK Kroměříž 1:5

Dynamiters Blansko HK – Hokej Uherský Ostroh 2:7

HC Uničov – HHK Velké Meziříčí 5:3

 

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*


19 − three =