Z Brumova vezeme důležité tři body.

Pod vedením nových trenérů se Sokol představil na malém kluzišti v Brumově-Bylnici. K utkání byli k dipozici opět jen čtyři obránci, a tak v obraně museli zaskočit útočníci Beneš a Malíř. Naopak po šesti týdenní absenci se v sestavě objevil útočník Boček.

Na první branku v utkání si musela hrstka diváků, která zamířila na tribunu místního stadionu počkat až do 15. minuty hry, kdy Kozel obral obránce o puk a překonal brankáře Zuba – 0:1. I u druhé branky v utkání byl Kozel, když ho v rohu obral o puk Knebl, ten předložil Lysákovi a ten neměl problém překonat Jakubčíka – 1:1. O minutu později se dostal do úniku Václavík a dostal puk do domácí klece podruhé – 1:2. V polovině utkání jsme domácím darovali vyrovnání. Jakubčík si neporozumněl s obránci, chtěl rozehrát, puku se však ujmul domácí Tolkachev a vyrovnal – 2:2. Tento gól nás nepoložil a vedení nám vrátil o tři minutu později pohotovou střelou mezi betony Ondráček – 2:3. Zkraje závěrečné periody dokázali domácí potřetí srovnat, když se prosadil Knebl – 3:3. Vyrovnaný stav trval pouze minutu. Jarolím předložil Bočkovi přihrávku a ten se do téměř prázdné branky nemýlil – 3:4. Domácí v závěru odvolali brankáře. Po vyhraném buly vyhodil puk bekhendem a trefil odkrytou bránu domácích – 3:5. Brumov nic nevzdal a odvolal brankáře podruhé, tentokrát byla power play úspěšná. Od modré čáry prostřelil Jakubčíka tvrdou střelou kapitán Vaněk – 4:5. Poslední nápor brumovských Březina zvládla a připisuje si do tabulky důležité tři body.

HC Brumov-Bylnice – TJ Sokol Březina 4:5

Třetiny: 0:1, 2:2, 2:2

Branky: 21. Lysák M. (Knebl, Krůžela), 31. Tolkachev (Klinov), 45. Knebl (Vaněk, Lysák T.), 59. Vaněk (Holík) – 16. Kozel, 22. Václavík (Byrtus), 34. Ondráček (Dupljaku), 46. Boček J. (Jarolím, Hroudný), 59. Václavík

Sestava Brumov: Zubo (Bielan) – Šimek, Vaněk (C), Lysák T., Šudoma, Lysák M., Klinov, Novosad, Tulpa, Knebl, Holík, Holba, Krůžela, Tulpa, Častulík, Bouda

Sestava Březina: Jakubčík (Hynšt) – Pokorný, Švejda, Cívka, Beneš, Malíř, Štěrba – Jarolím, Boček (A), Hroudný, Dupljaku, Kozel (C), Ondráček, Václavík, Kousalík, Byrtus

Rozhodčí: Šiška – Bártek, Jurčík. Vyloučení: 6:10 navíc Štěrba OT. Využití: 2:1. Oslabení: 0:0. Diváci: 87. Střely: 43:36

TJ Sokol Březina „B“ – HC Veverská Bítýška 3:5

Branky: Helma, Boháček D., Ondráček