První Velmez jsme dlouho trápili, nakonec to na body nestačilo. Béčko zakončilo základní část výhrou.

TJ Sokol Březina – HHK Velké Meziříčí 2:8

Branky: 6. Hroudný (Pokorný), 27. Dupljaku (Švejda, Pokorný) – 30. Vlašín M. (Paták), 32. Strnad (Křenek), 38. Paták (Vlašín M., Střecha F.), 45. Střecha T. (Křenek, Báňa), 46. Vlašín M. (Střecha F.), 53. Hrbatý (Rozmarín, Vondráček), 57. Střecha T. (Křenek, Strnad), 57. Báňa (Paták, Vlašín M.)

Sestava Břzina:Hynšt (Jakubčík) – Pokorný, Švejda, Beutl, Štěrba, Nevřela, Malíř, Jarolím, Kozel (C), Dupljaku, Václavík, Boček, Hroudný, Beneš

Sestava Velké Meziříčí: Slavíček (Svoboda) – Ambrož, Salát, Kadela, Vondráček, Burian V., Vlašín P., Báňa – Hrbatý, Sobotka, Rozmarín, Paták, Vlašín M., Střecha T., Maštera, Strnad, Matov, Pejchal, Křenek, Střecha F.

Rozhodčí: Volf – Halás, Šico. Vyloučení: 1:6. Využití: 0:0. Oslabení: 0:1. Diváci: 87. Střely: 31:37.

TJ Sokol Černá Hora – TJ Sokol Březina „B“ 3:7

Branky: Sedláček 2x, Boháček J. 2x, Ondráček F., Tallmayer, Horák