Sezóna 2019/2020 pohledem statistik.

Sezóna 2019/2020 je za námi, tak si ji pojďme připomenout pohledem statistik. Začneme průměrnou návštěvností domácích utkání. V divácké návštěvnosti jsme obsadili s průměrem 146 diváků 9. místo v rámci celé ligy. Nejvíce diváků navštěvovalo stadion v Hodoníně. Naopak nejméně a to v průměru pouhých 34 diváků chodilo v Rosicích.

Vítězem týmové produktivity se stal s 18 kanadskými body (10+8) Liridon Dupljaku.

S 10 přesnými zásahy se stal nejlepším střelcem áčka Liridon Dupljaku.

Nejvíce gólových nahrávek připravil pro své spoluhráče nejzkušenější hráč mužstva Petr Pokorný, který zaznamenal 12 asistencí.

Rekordmanem v počtu odehraných zápasů je Tomáš Štěrba. Ten stejně jako v loňské sezóně nechyběl ani na jednom zápase a jako jediný odehrál všechny zápasy.

David Jarolím odehrál 25 zápasů, chyběl tedy pouze na jednom, a nebyl ani jednou vyloučený. V rámci celé ligy nikdo neodehrál tolik zápasů bez vyloučení, a tak není David jenom nejslušnější hráč našeho týmu, ale rovnou celé ligy.

Na opačném pólu této statistiky se umístil Liridon Dupljaku, který býl se 126 trestnými minuty nejvylučovanějším hráčem týmu.

4 komentáře

  1. Nejlepší hráč minulé sezony je Pokorný Petr . a sdělte co potom se chystá na příští sezonu?Kurva dej ty hesla na ODESLÁNÍ česky!‘!!!!!

    • O příští sezóně je zatím příliš brzy, zvlášť v současné době, kdy nevíme jak dlouho budou trvat opatření kvůli koronaviru. Nicmémě v Krajské lize i Okresním přeboru chceme pokračovat i příští sezónu.

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*


17 + 8 =