Sezóna 2019/2020 pohledem statistik.

Sezóna 2019/2020 je za námi, tak si ji pojďme připomenout pohledem statistik. Začneme průměrnou návštěvností domácích utkání. V divácké návštěvnosti jsme obsadili s průměrem 146 diváků 9. místo v rámci celé ligy. Nejvíce diváků navštěvovalo stadion v Hodoníně. Naopak nejméně a to v průměru pouhých 34 diváků chodilo v Rosicích.

Vítězem týmové produktivity se stal s 18 kanadskými body (10+8) Liridon Dupljaku.

S 10 přesnými zásahy se stal nejlepším střelcem áčka Liridon Dupljaku.

Nejvíce gólových nahrávek připravil pro své spoluhráče nejzkušenější hráč mužstva Petr Pokorný, který zaznamenal 12 asistencí.

Rekordmanem v počtu odehraných zápasů je Tomáš Štěrba. Ten stejně jako v loňské sezóně nechyběl ani na jednom zápase a jako jediný odehrál všechny zápasy.

David Jarolím odehrál 25 zápasů, chyběl tedy pouze na jednom, a nebyl ani jednou vyloučený. V rámci celé ligy nikdo neodehrál tolik zápasů bez vyloučení, a tak není David jenom nejslušnější hráč našeho týmu, ale rovnou celé ligy.

Na opačném pólu této statistiky se umístil Liridon Dupljaku, který býl se 126 trestnými minuty nejvylučovanějším hráčem týmu.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*


eighteen + 4 =