Nová sezóna začína.

Hokejová sezóna 2020/2021 se kvapem blíží, a tak nastal čas přinést Vám první informace. Z důvodu dopadu koronavirové krize se vedení klubu nepovedlo naplnit rozpočet potřebný k účasti v krajské lize. V příští sezóně tak bude Březina hrát pouze okresní přebor.

Formát soutěže zůstává téměř totožný s tím loňským. Sedm účastníků (HC Veverská Bítýška, TJ Sokol Březina, TJ Rájec-Jestřebí, TJ Tatran Hrušky, Rytíři Blansko, TJ Sokol Černá Hora a Spartak Adamov) se v základní části utká dvoukolově každý s každým. Tři nejhorší týmy, které se neprobojují do čtyřčlenného play off, se utkají ve skupině o umístění jednou každý s každým. Do skupiny o umístění si kluby nebudou přenášet žádný bodový zisk ze základní části. Týmy na prvních čtyřech pozicích odehrají semifinále na dva zápasy. Vítězové odehrají finále na jeden zápas, utkání o 3. místo se bude hrát taktéž jen jedno.

První kolo základní části proběhne o víkendu 24. – 25. října. Prvním soupeřem Sokolů by měl být TJ Tatran Hrušky. Nový mistr okresního přeboru by měl být znám o víkendu 20. – 21. února. Kompletní rozlosování včetně přesných termínů zveřejníme ihned, jak ho od svazu obdržíme.


3 komentáře

  1. Zdar ..V úterý 2 hodinový trénink do 22.15???? O půlnoci jít do postele?? …Jste svéprávní????Kdo vám tam bude chodit když všichni pracují!!!! Boček st.

    • Cesta k titulu je dlouhá, bez pořádného tréninku to nepůjde uvažuje se jeste o zařazení ranního ledu at máme nabrusleno
      S pozdravem Filda N.

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*


twenty − 4 =