Zastávku jsme porazili i podruhé, stali jsme se mistry okresního přeboru pro letošní rok a obhájili tak loňský triumf 🏆🥇🦅

TJ Sokol Březina – HC Zastávka 6:4

Branky: 18. Svoboda (Vlček), 25. Svoboda (Boháček J.), 32. Byrtus (Kousalík P.), 45. Vlček (Hrazdil), 50. Hrazdil (Kousalík M.), 60. Ondráček F. – 5. Mikule (Jambor), 20. Dvořák (Lesonický), 38. Šedý (Lesonický), 58. Huml (Fišer)

Sestava Březina: Hynšt (Šťastný) – Kousalík P., Foral, Švejda, Vojáček, Vlček, Boček M. – Hrazdil, Kousalík M., Vondruška, Svoboda, Boháček J., Šášek, Kozel (C), Byrtus, Drahovzal, Tallmayer, Cívka, Malíř, Ondráček F.

Sestava Zastávka: Ševčík (Vybíral) – Fiala, Fišer, Huml, Dvořák (C), Sabol – Šedý (A), Lesonický, Bednář, Culka, Jambor, Mikule, Hep

Rozhodčí: Přikryl – Scheiner, Střely na branku: 43:26, Vyloučení: 5:5, Využití: 1:1, V oslabení: 1:0

Konečné pořadí OP 2022/2023

🥇 TJ Sokol Březina