S Blanskem opět bez bodu.

Ani ve druhém utkání před domácími fanoušky se hráčům Březiny nepodařilo zvítězit. Soupeř, který přijel jen s 11 hráči do pole se rychle ujal vedení. Od 3. minuty museli domácí dotahovat ztrátu dvou branek. V 15. minutě snížil v přesilovce po nahrávce Nováčka Kozel – 1:2. Herní projev mužstva v první třetině nebyl vůbec špatný. Důležité bylo, že se dařilo hrát bez zbytečných vyloučení. Bohužel ve 2. třetině jsme se zbytečných vyloučení nevyvarovali a po vyloučení za zastrčený dres soupeř zvýšil na 3:1. Ve třetí třetině jsme měli dost šancí na úpravu skóre, hosty však držel brankář Vlach. V 50. minutě již svítilo na světelné tabuli skóre 1:4. V 57. minutě vstřelil gól naděje Dvořák – 2:4. O minutu později přidal pátou branku soupeř a bylo hotovo. Příští týden zajíždíme na led silného Uničova.

TJ Sokol Březina – Dynamiters Blansko HK  2:5

Třetiny: 1:2, 0:1, 1:2

Branky: 15. Kozel (Nováček), 57. Dvořák (Nováček, Cívka) – 2. Drenčko (Antoňů), 3. Jílek, 31. Pilát (Drenčko, Jílek), 50. Pilát, 59. Hanzlík

Sestava Březina: Holub (Jakubčík) – Sedláček (A), Švejda, Štěrba, Vlček, Cívka, Křípal, Jirůšek – Buhaj, Kousalík, Hroudný, Kozel (C), Nováček, Dupljaku, Malíř, Dvořák, Konečný, Přibyl

Sestava Blansko:Vlach – Sedláček, Hejduk, Pilát, Němec, Antoňů (C), Hanzlík – Král, Drenčko, Jílek, Antal, Šála

Rozhodčí: Grygera – Kozák, Zapletal. Vyloučení: 10:8. Využití: 1:1. Oslabení: 0:0. Diváci: 190.