Z dobře rozehraného zápasu se vracíme s prázdnou.

Březinský dres poprvé oblékl brankář Řoutil a obránce Tyralík. Letošní první start si zapsal také útočník Jan Boček a Liridon Dupljaku.

Březina vstoupila do utkání dobře a hned po 20 vteřinách hry otevíral skóre po individuální akci Boček. Tentýž hráč ve druhém střídání prvního útoku ztečoval Pokorného střelu za Huzlíkova záda a Sokol vedl 2:0. Velkou šanci měl také Dupljaku, který po svém blafáku už zvedal ruce vzhůru a slavil gól. Puk však skončil na tyčce, a tak místo tříbrankového vedení dokázala domácí Minerva zásluhou Stehlíka snížit. Ve 13. minutě dokázal vyrovnat Čejka a o minutu později se dostal domácí obránce Lašák do samostatného úniku, který proměnil. Do kabin se šlo za vedení domácích 3:2.

Ve 36. minutě hry se prosadil znovu Stehlík a Boskovice vedly o dvě branky. Na tuto branku dokázal zareagovat Kozel, který svižnou ranou vymetl šibenici Huzlíkovi branky. O tohoto momentu bohužel dávali branky jen domácí. Postupně se prosadili Šebek, Stehlík, Vágner a znovu Šebek. Dále již se skóre neměnilo a domácí zvítězili 8:3.

SKMB Boskovice – TJ Sokol Březina

Třetiny: 3:2, 2:1, 3:0

Branky: 5. Stehlík, 13. Čejka (Benýšek, Šebek), 14. Lašák (Bednář), 36. Stehlík (Skácel, Tomaník), 38. Šebek (Čejka, Benýšek), 46. Stehlík (Tomaník, Krejčiřík), 47. Vágner (Čejka, Šebek), 56. Šebek (Němec) – 1. Boček J. (Pokorný), 3. Boček J. (Švejda, Pokorný), 37. Kozel (Beutl, Dvořák)

Sestava Boskovice: Huzlík (Hrachovina) – Strýček, Krejčiřík, Němec, Štancl, Vágner, Lašák – Skácel, Stehlík, Tomaník, Benýšek, Šebek, Čejka, Klaus, Bednář, Pelikán, Sekanina

Sestava Březina: Řoutil (Jakubčík) – Pokorný, Švejda, Beutl, Cívka, Štěrba, Tyralík – Beneš, Boček J., Václavík, Kozel, Dvořák, Račický, Kousalík, Dupljaku, Hroudný, Ondráček, Byrtus

Rozhodčí: Netopil – Smetková, Tkáč. Vyloučení: 2:7. Využití: 1:0. Oslabení: 0:0. Diváci: 198. Střely: 42:30

Radko Křivinka: „Utkání jsme dneska dobře rozehráli, nicméně individuální chyby nás srazily na zem a soupeř už si pak utkání pohlídal. My jsme prostě vyjma začátku utkání nehráli dobře. Vůbec se nám nechtělo hrát dozadu, hrát defenzivně, toho samozřejmě soupeř využil a trestal nás. Myslím, že výsledek hovoří za vše.“