Z Rosic vezeme dva body.

Utkání se hrálo netradičně ve čtvrtek, a to se nagativně podepsalo na divácké návštěvě. Na promrzlém rosickém zimáku sledovalo utkání pouze 32 diváků. Nutno podotknout, že velká část z nich fandila našim barvám.

Do utkání hráči Sokolu vstoupili velmi aktivně a už od začátku utkání diktovali tempo hry. První branka v utkání padla ve 14. minutě hry, když se v naší početní nevýhodě dostal do úniku Václavík a překonal Holuba poprvé – 0:1. Rosice srovnaly v poslední minutě hry, kdy chyboval Jakubčík v brance a Kazlepka ho překonal z absolutně nulového úhlu – 1:1. Inkasovaná branka nás nezlomila a vedení březinským vrátil po 25 vteřinách debutant v našem dresu Petr Kousalík – 1:2.

Ve 25. minutě hry využil domácí Vaverka chybu Jakubčíka, který se špatně zorientoval a stál u druhé tyčky než byl puk. Vaverka se do téměř prázdné branky nemýlil – 2:2. Rosice povzbuzeni vyrovnávací brankou dokázaly skóre otočit na svoji stranu, když Jakubčíka překonal Dufala – 3:2. Po třetí inkasované brance přepustil Jakubčík místo v brance Hynštovi. Do konce druhé třetiny již žádná branka nepadla.

Ve třetí třetině jsme byli jasně lepším týmem. Štiky se Sokolem nestíhaly bruslit a jejich šance na body držel pouze vynikající Holub v brance. Vyrovníní se Sokol dočkal ve 47. minutě, když se po Bočkově nahrávce prosadil Hroudný – 3:3. Březina dál Rosice mačkala a hnala se za další brankou. Ta přišla v 50. minutě po střele Liridona Dupljaku – 3:4. Bohužel naši hráči nedokázali vedení udržet do konce zápasu. V 57. minutě se z druhé vlny prosadil podruhé v utkání Vaverka – 4:4.

Poprvé v sezóně si březinský tým vyzkoušel prodloužení. Nejprve se v nastaveném čase musel bránit proti přesilovce soupeře. Následně se Březině naskytla přesilovka 5 na 3, když ve stejném čase hrál soupeř v nepovoleném počtu hráčů a zaroveň fauloval v úniku Beneše. A byl to právě Beneš, který vystřelil a jeho střelu před Holubem ztečoval do branky Boček – 4:5.

HC Štika Rosice – TJ Sokol Březina – 4:5 po prodloužení

Třetiny: 1:2, 2:0, 1:2 – 0:1

Branky: 19. Kazlepka (Dufala, Malý), 25. Vaverka (Strakoš), 34. Dufala (Malý), 57. Vaverka (Strakoš, Čtvrtníček) – 14. Václavík, 19. Kousalík P. (Nováček, Dupljaku), 47. Hroudný (Boček J.), 50. Dupljaku (Václavík), 64. Boček J. (Beneš)

Sestava Rosice: Holub (Skoupý) – Dobiáš, Gonos, Varholík, Rafaj, Antal, Kučera – Kazlepka (A), Vaverka, Kůst, Svatuška, Dufala, Strakoš, Malý, Čtvrtníček (A), Vlašín (C)

Sestava Březina: Jakubčík, od 34. Hynšt – Pokorný, Švejda, Kousalík P., Beutl, Štěrba, Cívka – Beneš, Boček J. (A), Hroudný, Kozel (C), Dupljaku, Nováček, Václavík, Jarolím, Ondráček

Rozhodčí: Vepřek – Tkáč, Polesný. Vyloučení: 4:6 navíc Kozel, Nováček, Dupljaku všichni OT. Využití: 0:1. Oslabení: 0:1. Diváci: 32. Střely: 33:59.

1 komentář

  1. Dobrý zápas.Kluci se zvedají.Petr Kousalík opravdu výrazná posila…ALE!!! Nejhorší rozhodčí co jsem zatím viděl./to je názor i fanoušků soupeře/. Doslechlo se nám ,že na naše zápasy dostávají od svazu přesné pokyny jak nás posrat..Ti je pochopitelně musí plnit jinak si už nepísknou .to na jejich omluvu..

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*


10 + 14 =