Z Rosic vezeme dva body.

Utkání se hrálo netradičně ve čtvrtek, a to se nagativně podepsalo na divácké návštěvě. Na promrzlém rosickém zimáku sledovalo utkání pouze 32 diváků. Nutno podotknout, že velká část z nich fandila našim barvám.

Do utkání hráči Sokolu vstoupili velmi aktivně a už od začátku utkání diktovali tempo hry. První branka v utkání padla ve 14. minutě hry, když se v naší početní nevýhodě dostal do úniku Václavík a překonal Holuba poprvé – 0:1. Rosice srovnaly v poslední minutě hry, kdy chyboval Jakubčík v brance a Kazlepka ho překonal z absolutně nulového úhlu – 1:1. Inkasovaná branka nás nezlomila a vedení březinským vrátil po 25 vteřinách debutant v našem dresu Petr Kousalík – 1:2.

Ve 25. minutě hry využil domácí Vaverka chybu Jakubčíka, který se špatně zorientoval a stál u druhé tyčky než byl puk. Vaverka se do téměř prázdné branky nemýlil – 2:2. Rosice povzbuzeni vyrovnávací brankou dokázaly skóre otočit na svoji stranu, když Jakubčíka překonal Dufala – 3:2. Po třetí inkasované brance přepustil Jakubčík místo v brance Hynštovi. Do konce druhé třetiny již žádná branka nepadla.

Ve třetí třetině jsme byli jasně lepším týmem. Štiky se Sokolem nestíhaly bruslit a jejich šance na body držel pouze vynikající Holub v brance. Vyrovníní se Sokol dočkal ve 47. minutě, když se po Bočkově nahrávce prosadil Hroudný – 3:3. Březina dál Rosice mačkala a hnala se za další brankou. Ta přišla v 50. minutě po střele Liridona Dupljaku – 3:4. Bohužel naši hráči nedokázali vedení udržet do konce zápasu. V 57. minutě se z druhé vlny prosadil podruhé v utkání Vaverka – 4:4.

Poprvé v sezóně si březinský tým vyzkoušel prodloužení. Nejprve se v nastaveném čase musel bránit proti přesilovce soupeře. Následně se Březině naskytla přesilovka 5 na 3, když ve stejném čase hrál soupeř v nepovoleném počtu hráčů a zaroveň fauloval v úniku Beneše. A byl to právě Beneš, který vystřelil a jeho střelu před Holubem ztečoval do branky Boček – 4:5.

HC Štika Rosice – TJ Sokol Březina – 4:5 po prodloužení

Třetiny: 1:2, 2:0, 1:2 – 0:1

Branky: 19. Kazlepka (Dufala, Malý), 25. Vaverka (Strakoš), 34. Dufala (Malý), 57. Vaverka (Strakoš, Čtvrtníček) – 14. Václavík, 19. Kousalík P. (Nováček, Dupljaku), 47. Hroudný (Boček J.), 50. Dupljaku (Václavík), 64. Boček J. (Beneš)

Sestava Rosice: Holub (Skoupý) – Dobiáš, Gonos, Varholík, Rafaj, Antal, Kučera – Kazlepka (A), Vaverka, Kůst, Svatuška, Dufala, Strakoš, Malý, Čtvrtníček (A), Vlašín (C)

Sestava Březina: Jakubčík, od 34. Hynšt – Pokorný, Švejda, Kousalík P., Beutl, Štěrba, Cívka – Beneš, Boček J. (A), Hroudný, Kozel (C), Dupljaku, Nováček, Václavík, Jarolím, Ondráček

Rozhodčí: Vepřek – Tkáč, Polesný. Vyloučení: 4:6 navíc Kozel, Nováček, Dupljaku všichni OT. Využití: 0:1. Oslabení: 0:1. Diváci: 32. Střely: 33:59.

Buďte první, kdo vloží komentář

Přidejte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.


*


13 + ten =